HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
KlasifikimiPozicioniDESC EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1same(1)Luftetari7230233459:2237
2same(2)Kukësi6730214563:2439
3same(3)Lushnja6430197449:1633
4same(4)Besa5530174944:3212
5same(5)Beselidhja5129156834:1618
6same(6)Elbasani39301161344:48-4
7up(9)Burreli39301231535:43-8
8down(7)Gramshi38301081237:44-7
9up(10)Butrinti37301071332:36-4
10down(8)Ada3630991234:35-1
11up(12)Iliria36301131638:44-6
12down(11)Mamurras34301041635:48-13
13same(13)Himara3230951638:43-5
14same(14)Gramozi2930921925:59-34
15up(16)Vlora2129661724:51-27
16down(15)Skrapari2130491722:52-30


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation