HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 27 Shkurt 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)Bylis6628213446:1333
2same(2)Elbasani5628175645:1926
3same(3)Kamza5628175638:2018
4same(4)Lushnja5428159455:1045
5same(5)Partizani5428166644:3212
6up(7)Pogradeci4528136933:312
7down(6)Ada42281331244:3014
8same(8)Luftetari36281061237:41-4
9same(9)Beselidhja3428971229:36-7
10same(10)Bilisht Sport3128941527:46-19
11same(11)Burreli3028791224:36-12
12up(13)Skrapari2828841627:52-25
13up(14)Turbina2728761532:40-8
14down(12)Gramshi2628681418:34-16
15same(15)Memaliaj2328581517:36-19
16same(16)Sopoti1828532014:54-40


Superliga Play-off Kategoria 2-te