HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 21 Gusht 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)Bylis6929223453:1835
2same(2)Elbasani5929185648:2127
3same(3)Kamza5929185640:2119
4same(4)Lushnja5729169458:1048
5same(5)Partizani5729176648:3315
6same(6)Pogradeci45291361038:380
7same(7)Ada42291331345:3213
8same(8)Luftetari36291061338:43-5
9same(9)Beselidhja3529981232:39-7
10same(10)Bilisht Sport3129941629:49-20
11same(11)Burreli3029791325:40-15
12up(14)Gramshi2929781421:34-13
13same(13)Turbina2829771535:43-8
14down(12)Skrapari2829841727:55-28
15same(15)Memaliaj2629681519:37-18
16same(16)Sopoti1829532114:57-43


Superliga Play-off Kategoria 2-te