HOT NEWS
E enjte, 29 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/-DESC Glv
14Apolonia13261101515:38-23
11Shkumbini2926781118:33-15
9Besa3226881023:26-3
13Luftetari1926541724:44-20
8Kastrioti34261041225:35-10
5Tirana4326127730:237
6Vllaznia38261151030:264
12Tomori1926471530:50-20
10Bylis3026961132:293
7Laci38261151032:311
3Teuta4826146632:248
1Skenderbeu5826184443:1429
4Flamurtari4626137647:3215
2Kukësi5226157449:2524


KAMPION - Liga e Kampioneve Europa Lige Kategoria 1-re 


Point additions/deductions:
* Ekipi i Bylisit shkeli rregulloren, duke aktivizuar gjashtë lojtarë të huaj në fushë.
** Laçi -6 pike, që iu hoqën pas Javes se 11-te, per trazirat dhe goditjes se arbitrit pas ndeshjes

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit